HAKKIMIZDA

2000 yılında Yeşilyurt tekstil tarafından kurulan Green & Country markası, şirketin soyadını taşıyan ortaklardan biri olan Ertuğrul Yeşilyurt tarafından 2022 yılında devir alınarak Er-anka Tekstil unvanı ile yoluna devam etme kararı aldı.

 

2016 yılından beri markanın kreatif direktörlüğünü yapan aynı zamanda Welike markasının kurucusu olan Melike Kudak ile projelendirdikleri e-ticaret sektöründe de, değişen moda akımı ile sürdürülebilir moda akımının bir parçası olmak, yine aynı gaye ile bünyesinde bulunan ürün ve markaların dikkatli bir şekilde seçilmesi ve doğaya katkı sağlaması bilinci ile hareket noktasını “ruhunu yansıt” sloganıyla, insanın beden ruh ve enerjisinin günlük yaşamının büyük bir parçasını yansıtması nedeni ile günlük ve şık kadın giyiminde doğadan ilham alan, kumaş, model ve renk uyumları sayesinde, kolayca birbiri ile kombinlenebilen, her lokasyonda giyilebilen tasarımlar ile koleksiyonlar üretmeye devam ediyor.

 

Kadınların ruhlarını yansıtmasına ve güzelliklerini ortaya çıkarmasına tasarımlarıyla destek sağlıyor. Sosyal ve çevresel yardım etkinlikleri ve projelerini destekleme amacı ile marka yaşam pusulası olan kalbinin sesi ile yolların kesiştiği noktada insanlarla buluşmaya devam ediyor. Ürettiği her parçaya ektiği sevgi tohumları ile ürünlerinin dokunduğu her insanın vazgeçilmez bir parçası olmayı hayal ediyor.

 

“Tasarımlarımız belki çölleri ormana çevirmeyecek ama emin olun ruhunuza dokunacak.”

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR