İADE VE DEĞİŞİM HAKKINDA

 

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?
Greencountry.com.tr üzerinden satın aldığınız ürün veya ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde; faturanıza eklenmiş iade formunu eksiksiz dolurarak, 949072761 anlaşma kodumuz ile Yurtiçi Kargo’ya ücretsiz teslim ederek iade işlemini tamamlayabilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için, iade koşullarına uyması gerekmektedir.
Siparişimi iptal ettim, iadesini ne zaman ve nasıl geri alacağım ?
Greencountry.com.tr üzerinden satın aldığınız ürün veya ürünleri tarafımızdan kargoya teslim edilinceye kadar Hesabım > Siparişlerim alanından iptal edebilirsiniz. İptali gerçekleştirilen siparişlerin geri ödemesi 3 iş günü içerisinde, ödeme yapılan kanaldan ücret iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.
Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim ?
Satın alma işlemi gerçekleştirilmiş bir üründe değişim yapılmamaktadır. Satın alınan ürünü en geç 14 gün içerisinde; faturanıza eklenmiş iade formunu eksiksiz doldurarak 949072761 anlaşma kodumuz ile Yurtiçi Kargo’ya ücretsiz teslim ederek iade işlemi gerçekleştirmeli, ve değiştirilmek istenen ürün için yeni bir sipariş oluşturulmalıdır.
Taksitli ödemelerimin iadesi nasıl yapılır?
Greencountry.com.tr üzerinden gerçekleştirilen satın alma işlemlerinde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
İade işleminden ne kadar süre sonra geri ödeme hesabıma yansır?
Greencountry.com.tr üzerinden satın aldığınız ürün veya ürünler iadesi tarafımıza ulaştıktan ve iadeniz ürün kontrol ekibimizin onayından geçtikten sonraki 3 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılır.
İade ve değişim koşulları nelerdir?
greencountry.com.tr üzerinden satın aldığınız ürün veya ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından kaynaklanmışsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün üzerinde bulunan iade etiketi sökülerek, ürün kullanılmışsa ürünün iadesi yapılmaz. Ürün iadesi şartları için, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereğindeki uygulamalar esastır. İade/Değişim ve garanti koşulları sayfamızı buradan inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR