SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Siteye abone olamıyorum, ne yapabilirim ?
greencountry.com.tr ile ilgili yaşanan her türlü teknik problem ile ilgili Hesabım>Destek Taleplerim alanından yeni talep oluşturarak tarafımıza bildirebilirsiniz. Talebiniz en kısa süre içerisinde değerlendirilerek, çözüme ulaştırılacaktır.
Sipariş ettiğim ürün kaç gün içinde bana ulaşacak?
Greencountry.com.tr ‘den satın aldığınız tüm ürünler, ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslimi gerçekleştirilen ürünler, taşıyıcı firmaya bağlı olarak; İstanbul içi gönderimlerinde minimum 1 maksimum 4 iş günü, İstanbul dışı gönderimlerinde minimum 2 maksimum 5 iş günü olarak öngörülmektedir.
Kargo takip numaramı nasıl öğrenebilirim ?
Siparişinize ait kargo takip numarası, satın aldığınız ürün veya ürünleriniz kargo şirketi tarafından teslim alındıktan sonra, Hesabım>Siparişlerim alanında görünür olacaktır. Kargo takip numaranızı, görüntüleyememeniz durumunda, Hesabım>Destek Taleplerim alanından kargo takip numaranızı öğrenmek üzere talep oluşturabilirsiniz.
İade işlem süresi kaç gündür?
Satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslim edildiği günden itibaren; gerekli koşulları sağlayarak 14 iş günü içerisinde iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İade işlem süresi, ürünü kargoya teslim ettiğiniz zaman başlamaktadır. İadeniz tarafımıza ulaştıktan ve iadeniz ürün kontrol ekibimizin onayından geçtikten sonraki 3 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılır
İade gönderilerini nasıl yapabilirim ?
Greencountry.com.tr üzerinden satın aldığınız ürün veya ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde; faturanıza eklenmiş iade formunu eksiksiz dolurarak, 949072761 anlaşma kodumuz ile Yurtiçi Kargo’ya ücretsiz teslim ederek iade işlemini tamamlayabilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için, iade koşullarına uyması gerekmektedir.
Misafir kullanıcıyım ürünümü nasıl iade edebilirim?
Sitemize üye olabilir veya müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri: : 0850 244 26 52
Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyor musunuz ?
Teslimat ağımız Yurtiçi kargo dağıtım ağları ile sınırlıdır.
Aradığınızı bulamadınız mı ?
Greencountry.com.tr adresinden alışveriş yaparken veya satın alma işlemi gerçekleştirildikten sonra yapacağınız herhangi bir işlem süreci içerisinde ulaşamadığınız yönlendirmeler ve çözüm önerileri için Müşteri Hizmetleri > Yardım butonlarını kullanarak tarafımıza form göndererek aradığınız her sorunun cevabına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR